Dodany: 2015-01-13 12:19:56

 

Postępowanie egzekucyjnePostępowanie egzekucyjne czeka już wkrótce duży lifting – szykują się bowiem poważne zmiany w polskim prawie, które między innymi mają wdrożyć nowoczesne rozwiązania informatyczne, a także umożliwić licytację zadłużenia poprzez internet.

 

Widzimy więc, że już wkrótce postępowanie egzekucyjne czekają duże zmiany. Warto więc skorzystać z fachowej pomocy prawnej, zwłaszcza jeśli sami nie mamy na co dzień do czynienia z takimi tematami. Adwokat gdańsk z pewnością pomoże nam przebrnąć przez całe postępowanie, doradzi nam jak należy się zachować, jakie mamy prawa i obowiązki. Warto skonsultować się z adwokat gdańsk nie tylko w momencie kiedy jesteśmy dłużnikiem, ale również wówczas gdy chcemy odzyskać naszą należność.

 

Warto wtedy wystąpić na drogę sądową. Adwokat gdańsk z pewnością wskaże nam możliwości w jaki sposób należy postąpić, żeby skutecznie wyegzekwować nasze pieniądze. Po zmianach w polskim prawie postępowanie egzekucyjne z pewnością stanie się mniej skomplikowane, dzięki możliwości licytacji przez internet..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Postępowanie egzekucyjne
Nick: