Dodany: 2015-01-13 12:03:38

 

EksmisjeEksmisja z mieszkania spółdzielczego może nastąpić jeśli nie będziemy opłacać czynszu i nasza zadłużenie urośnie do bardzo wysokiej sumy. W takim przypadku niezbędna może okazać się pomoc prawna.

 

Jednak osoby zadłużone w spółdzielni zazwyczaj nie mają środków na pokrycie kosztów wynajęcia osoby takiej jak adwokat gdańsk. Co wtedy mogą zrobić? Przede wszystkim warto wiedzieć, że w przypadku grożącej eksmisji można starać się o bezpłatne porady prawne i reprezentowanie nas przed sądem, możemy bowiem otrzymać obrońcę z urzędu, który zajmie się naszą sprawą. Prawo chroni osoby, którym grozi eksmisja i od jakiegoś czasu nie można eksmitować na bruk, trzeba zapewnić lokal zastępczy – przypomina adwokat gdańsk.

 

Dodatkowo istnieją grupy osób, których również nie można usunąć z mieszkania, na przykład kobiety w ciąży – podkreśla adwokat gdańsk. Zawsze można również starać się pójść ze spółdzielnią mieszkaniową na ugodę, poprosić o możliwość odpracowania długu lub rozłożenia go na raty. Dzięki temu możemy uniknąć eksmisji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Eksmisje
Nick: