Dodany: 2015-01-13 12:13:50

 

Obrona w procesach karnychSkuteczna obrona oskarżonego polega przede wszystkim na znalezieniu wszelkich możliwych dowodów zaświadczających na jego korzyść. Dobry adwokat gdańsk stara się przede wszystkim dobrze poznać całą sytuację, następnie powołać odpowiednich świadków, dzięki którym nasza opinia będzie bardziej wiarygodna.

 

Adwokat gdańsk może również powołać się na opinię biegłych, którzy wydadzą odpowiednie ekspertyzy. Obrona w procesach karnych nie jest zadaniem łatwym, szczególnie jeśli proces jest skomplikowany bądź oparty na poszlakach. Wtedy adwokat gdańsk na zdecydowanie więcej pracy i musi wykonać ją rzetelnie.

 

Wszystko zależy również od stopnia winy oskarżonego, jednak dobry adwokat będzie w stanie wybronić nawet rzeczywistego sprawcę. W tym celu prawnicy powołują się na przykład na opinie psychiatrów, którzy stwierdzą, że w chwili popełnienia czynu dana osoba była niepoczytalna i nie wiedziała co robi. Jak widzimy istnieje wiele możliwości obrony w procesach karnych, które może wykorzystać prawnik podczas reprezentowania klienta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obrona w procesach karnych
Nick: